Witamy!

Aby w pełni korzystać z możliwości serwisu, zachęcamy do zalogowania się w naszym serwisie.

Przypomnienie hasła:
Zarejestruj się:
Zarejestruj

Odkrycie lata! - Tak pomidorowo jeszcze nie było

Artykuł został napisany przez Redakcję serwisu Czytamy Etykiety.

Odkrycie lata

Wielokrotnie na blogu poruszany był temat ketchupów. Przede wszystkim zwracałam Waszą uwagę na ilość pomidorów zawartą w ketchupie, co ma bezpośredni wpływ na jego właściwości zdrowotne. Myślałam, że omówiłam już wszystkie ketchupy, ale się myliłam. W sklepach pojawiła się ciekawa nowość, dlatego chciałam się z Wami podzielić tym odkryciem! Przedstawiam Wam: Ketchupy Premium Develey.

Zawsze z ciekawością sprawdzam etykiety wszystkich nowości. I z przyjemnością przeczytałam skład Ketchupów Premium. Moje zainteresowanie wzbudził fakt, że ten ketchup nie tylko ma niespotykaną w innych ketchupach dużą zawartość pomidorów ale także, że nie zawiera żadnych substancji zagęszczających. Dodatkowo Producent zastosował cukier trzcinowy nierafinowany w miejsce cukru białego. Niewiele jest takich produktów. Skład jak domowy, bez zbędnych składników. To jest to, co lubię najbardziej!

Tak pomidorowo jeszcze nie było

Co zasługuje na szczególną uwagę? Ilość pomidorów! Do wyprodukowania 100 g ketchupu zużyto aż 232 g pomidorów! Jest to ilość imponująca, ponieważ w konkurencyjnych ketchupach wynosi ona najczęściej 150-160 g (czasem 190 g). Tylko produkty najwyższej jakości są tak mocno pomidorowe i zawierają sporo potrzebnego nam likopenu! Ale to nie jest koniec zalet omawianych nowości.