Praca w Develey

Elektromechanik

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (kierunek elektryka, elektromechanika, mechanika maszyn)
  • Znajomość budowy maszyn
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową i katalogami części zamiennych
  • Znajomość parametryzacji urządzeń Danfoss, Lenze, E+H
  • Minimum czteroletni staż pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych
  • Uprawnienia Grupy 1: eksploatacja
  • Umiejętność sprawnej analizy technicznej
  • Znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki i hydrauliki
  • Gotowość do pracy trzyzmianowej
  • Sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawności instalacji i urządzeń używanych w procesie produkcji
  • Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
  • Wykonywanie napraw, remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji
  • Usprawnianie oraz niezbędne modyfikacje parku maszynowego w celu poprawienia ich wydajności
  • Ewidencja wykonanych prac i wypełnianie odpowiednich dokumentów związanych z wykonywanymi zadaniami
  • Systematyczne monitorowanie pracy urządzeń
  • Zamawianie części zamiennych oraz dbanie o ich odpowiedni stan
  • Przeprowadzanie szkoleń operatorów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zdobywanie doświadczeń w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet sportowy)
  • Praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Pakiet socjalny

Jesteś zainteresowany APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Develey Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Platerówek 3 w Warszawie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji, w tym celu należy umieścić w CV klauzule:” Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Develey Polska sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje się na www.develey.pl zakładka kariera. W każdym czasie można cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem ochrona.danych@develey.com.pl