Poznaj nas!

Młodszy Specjalista ds. jakości opakowań i prawa żywnościowego

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość Prawa Żywnościowego, w tym przepisów w zakresie materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – technologia żywności, towaroznawstwo lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi komputera – środowisko Windows
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy; umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i akceptacja deklaracji zgodności materiałów opakowaniowych
  • Zatwierdzanie nowych opakowań w świetle obowiązujących przepisów prawnych
  • Nadzór i aktualizacja bazy zatwierdzonych materiałów opakowaniowych
  • Znajomość przepisów prawnych w zakresie materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością oraz znakowania środków spożywczych
  • Weryfikacja etykiet produktów żywnościowych zgodnie z wymaganiami obowiązującej legislacji PL i UE
  • Współpraca z innymi działami i centralą firmy
  • Praca w wewnętrznych systemach

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zdobywanie doświadczeń w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet sportowy)
  • Praca w systemie 1 zmianowym
  • Pakiet socjalny
  • Pracę w dynamicznym środowisku pracy

C.V.  prosimy przesyłać z dopiskiem nazwy stanowiska „Młodszy specjalista ds. jakości opakowań i prawa żywnościowego” na adres: email: rekrutacja7@develey.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Develey Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Batalionów Platerówek 3 w Warszawie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji, w tym celu należy umieścić w CV klauzule:” Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Develey Polska sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje się na www.develey.pl zakładka kariera. W każdym czasie można cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem ochrona.danych@develey.com.pl

Aktualizacja koszyka…
  • Brak produktów w koszyku.