Praca w Develey

Technolog

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, inżynieria produkcji)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa w branży produkcyjnej spożywczej
  • Znajomość procesów produkcji w odniesieniu do majonezów, sosów, musztard, ketchupów
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności techniczne, analityczne myślenie
  • Znajomość zagadnień GMP i HACCP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie oraz wdrażanie nowych receptur
  • Współpraca z działem rozwoju i konwersja receptur laboratoryjnych do warunków produkcyjnych
  • Współpraca z Centralą Develey w zakresie technologii oraz przygotowywanie raportów
  • Przeprowadzanie testów produkcyjnych
  • Przygotowywanie receptur produkcyjnych oraz instrukcji produkcyjnych
  • Przeprowadzanie działań korygujących i naprawczych
  • Nadzór oraz udoskonalanie bieżącej technologii
  • Współuczestniczenie we wdrażaniu nowych maszyn, instalacji i technologii
  • Współudział w zarządzaniu kontroli myć ręcznych i CIP-ów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Oferujemy szkolenia wewnętrzne na stanowisku pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy)

C.V.  prosimy przesyłać w terminie do dnia 04.08.2019r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Develey Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Platerówek 3 w Warszawie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji, w tym celu należy umieścić w CV klauzule:” Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Develey Polska sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje się na www.develey.pl zakładka kariera. W każdym czasie można cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem ochrona.danych@develey.com.pl