Dostawa i płatność

Zależy nam na tym, żeby Twoja paczka trafiła do Ciebie jak najszybciej. Chcemy, żebyś drogi Kliencie mógł szybko cieszyć się razem z nami smakiem naszych produktów.

Proponujemy Ci następujące formy dostawy

Darmowa dostawa
wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom wprowadziliśmy darmową dostawę. Żeby z niej skorzystać wystarczy, że utworzysz konto w naszym sklepie. Zbieraj i wymieniaj Dukaty na darmową dostawę! Sprawdź tutaj!

Paczkomaty InPost (Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych)
paczka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie paczkomatu w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu przekazania dostawcy paczki z naszego magazynu. Otrzymasz wiadomość e-mail, że Twoja paczka jest w drodze do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Kiedy paczka znajdzie się w paczkomacie, otrzymasz SMS oraz e-mail z 6-cyfrowym kodem. Podejdź do paczkomatu i wpisz na ekranie swój numer telefonu oraz kod odbioru otrzymany w wiadomości. Po chwili otworzy się skrytka z Twoją paczką. Na odbiór paczki masz 48 godzin od momentu otrzymania powiadomienia.
Więcej informacji na temat odbioru paczki w paczkomacie znajdziesz na stronie InPost

Kurier DPD
paczka zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera, którego możesz się spodziewać od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 18:00. Pierwsza próba doręczenia przesyłki jest podejmowana przez kuriera pierwszego dnia roboczego od dnia wydania paczki dostawcy z naszego magazynu. Kiedy paczka będzie w drodze otrzymasz w dniu dostawy informację o 2-godzinnym oknie czasowym, w którym nastąpi doręczenie paczki. Możesz otrzymać wiadomość SMS lub e-mail. Jeśli nie będziesz mógł przyjąć przesyłki we wskazanym terminie, to masz możliwość zmiany terminu doręczenia na trzy alternatywne daty dostawy (kolejne dni robocze).