Mutti

Mutti - jakość bez kompromisów!

Misją i pasją Mutti jest tworzenie najlepszych produktów z włoskich pomidorów. Ten cel przyświeca marce od ponad 120 lat. Firma została założona w 1899 r. w miejscowości Basilicanova niedaleko Parmy – w samym sercu regionu, w którym wiedza na temat uprawy pomidorów zakorzeniona jest głęboko w tradycji i przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Wyjątkowy smak

Pasja do pomidorów, połączona z bezkompromisowym dążeniem do doskonałości sprawiły, że dziś Mutti jest marką numer 1 we Włoszech i zyskuje coraz większe uznanie na całym świecie.

Główne cechy produktów:

  • 100% włoskich upraw
  • Bez sztucznych dodatków – tylko pomidor i sól
  • Wolne od GMO
Pulpa Mutti

„Stoimy na straży prawdziwego smaku pomidora – to nasz priorytet”
Francesco Mutti / CEO

 

Mutti

Pierwsza tajemnica doskonałości: UPRAWY

 

Wysokie wymagania i specjalne podejście do upraw, w duchu zrównoważonego rozwoju i szacunku dla ziemi gwarantują, że pomidory Mutti zawsze rosną na najbardziej żyznej glebie, a ich odmiany są najlepiej dopasowane do warunków podłoża. Wszystkie pomidory Mutti pochodzą w 100% z włoskich upraw i certyfikowanych pól. Z rolnikami łączą Mutti trwałe, często wielopokoleniowe relacje, a firma inwestuje w ich edukację i wsparcie techniczne. Co roku Mutti docenia w szczególny sposób dostawców pomidorów najwyższej jakości, którym przyznaje nagrody „Złotego Pomidora” (Pomodorino d’Oro) oraz „Złotej Tablicy” (Targhe d’Oro).

Mutti

Druga tajemnica doskonałości: PRODUKCJA

 

Produkty Mutti to wszystko, co najlepsze we włoskich pomidorach. Dzięki dokładnie zaplanowanemu procesowi zbioru i transportu, pomidory są przetwarzane w zaledwie kilka godzin od zerwania z krzaków. Opatentowana technologia produkcji pozwala na zachowanie nie tylko ich doskonałego i świeżego smaku, ale również wartościowych składników mineralnych oraz witamin.

Przepisy Mutti

Przepis z produktami Mutti

Zupa krem pomidorowy z mascarpone i bazylią

 

czas_przygotowania_ikona 30 min

liczba_osob_ikona 4 osoby

Poziom trudności
Łatwy

Poczuj smak produktów Mutti

Pomidorowe smaki w różnorodnych odmianach – sprawdź!