excelencia

Smak dojrzewający w słońcu

Excelencia to najlepsze odmiany oliwek zbierane ręcznie w słonecznej Andaluzji, gdzie gleba i klimat stwarzają idealne warunki do ich uprawy. Plantacja Aceitunas Guadalquivir, producenta oliwek Excelencia, gwarantuje nie tylko tradycyjne metody uprawy i zbioru, ale także najwyższą jakość i bezpieczeństwo - od zerwania z drzewa po zamknięcie oliwek w słoiku.

Wyjątkowe produkty

Oliwki Excelencia zbierane są w sposób tradycyjny, czyli ręcznie, co minimalizuje ryzyko ich uszkodzenia. Zebrane z drzew owoce są transportowane do fabryki w mniej niż 24 godziny. Tam podlegają kolejnej selekcji, by do słoików trafiły jedynie najlepsze sztuki.

Główne cechy produktów:

  • Produkcja bez pestycydów
  • Wieczka bez BPA
  • Bez dodatków E
Produkty Excelencia

Uprawy oliwek Excelencia są zrównoważone i nie zawierają pestycydów. To wszystko dzięki domkom dla pożytecznych owadów, które znajdują się w naszym gospodarstwie. Owady zamieszkujące owe domki są naszymi sprzymierzeńcami w walce ze szkodnikami.

Kontrola produkcji

Kontrola produkcji

 

Prowadzimy zrównoważony system upraw. Dokładnie sprawdzamy każdą partię oliwek - od momentu zbioru z drzewek oliwnych, po umieszczenie ich w słoikach. Na naszych plantacjach dbamy o różnorodność biologiczną, a każda odmiana oliwek jest inaczej pielęgnowana. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, dysponujemy szczegółowymi informacjami dotyczącymi pochodzenia surowców i ich składu, co pozwala nam uzyskać produkty najwyższej jakości, które doceniają nawet najbardziej wymagający klienci.

exclencia

Prawdziwa uczta

 

Dzięki oliwkom każda potrawa nabierze wyjątkowego charakteru. Oliwki idealnie nadają się do wykorzystania w sałatkach oraz jako przekąska, przystawka lub dodatek do martini.

Sałatka Excelencia

Przepis z produktami Excelencia

Śródziemnomorska pikantna sałatka z serem feta

 

czas_przygotowania_ikona 15 min

liczba_osob_ikona 4 osoby

Poziom trudności
Łatwy

Odkryj świat produktów Excelencia