O świecie rozrywki

Zaglądaj regularnie do Świata Rozrywki! Odpowiadaj na pytania, rozwiązuj quizy oraz wypełniaj ankiety. Zdobywaj dukaty oraz losy w loterii „Tak smakuje wygrana”. Bierz udział w kolejnych wyzwaniach i zwiększaj szanse na wygranie urządzenia Termomix oraz innych premium nagród.

Pytanie miesiąca

Przeglądaj pytania miesiąca - znajdziesz tam wyzwania związane z produktami oraz kulinariami. Spróbuj odgadnąć prawidłową odpowiedź, za każdą poprawną odpowiedz zdobędziesz dukaty i losy do loterii „Tak smakuje wygrana”

Zagadka miesiąca

Odkrywaj kolejne filmy dostępne w Świecie Rozrywki. Poznaj dokładnie ich zawartość, a na końcu odpowiedz na pytanie! Dzięki temu zdobędziesz dukaty i losy do loterii „Tak smakuje wygrana”

Odpowiedz na zagadkę

Przepisy z Ankietą

Rozsmakuj się w wyjątkowych daniach, pochodzących z całego świata! Wybierz spośród przepisów ten oznaczony “ Wygraj Thermomix”, wypełnij ankietę, załącz zdjęcie przygotowanej potrawy i zdobywaj losy w loterii Tak Smakuje Wygrana.

Wypełnij ankietę

Rozwiązuj quizy

Zdobywaj nagrody gwarantowane oraz losy w loterii Tak smakuje wygrana. Zwiększaj swoje szanse na wygranie urządzenia Thermomix TM6 lub innych premium nagród!

Rozwiąż Quiz