bbque

Sosy BBQUE zostały stworzone przez pasjonatów grillowania dla najbardziej wymagających fanów grilla. Są inspirowane tradycją amerykańskiego grilla, będąc jednocześnie osadzone w bawarskiej tradycji niezawodnych produktów najwyższej jakości.

Najwyższa jakość sosów

Sosy BBQUE bazują na najlepszych, starannie dobranych składnikach. To wyszukane i luksusowe kompozycje przecierów warzywnych i owocowych, z dodatkiem przypraw i szlachetnych dopełniaczy smaku, jak piwo lub bawarska musztarda.

Główne cechy produktów:

  • Stworzone przez pasjonatów grillowania
  • Bawarska tradycja
  • Najlepsze składniki
bbque

Na doskonałość sosów BBQUE złożyły się pasja, doświadczenie i liczne międzynarodowe inspiracje. W BBQUE wiemy, co dziś w grillu naprawdę się liczy.

bbgue papryczki

Bawarska tradycja

 

Ponad 10 lat temu grupa miłośników grilla z Bawarii postanowiła stworzyć wyjątkowe sosy barbecue dla prawdziwych fanów grillowania. Sosy bezkompromisowe jakościowo i smakowo, których używania nie powstydziłby się żaden szef kuchni. I tak, w 2011 roku, powstały pierwsze receptury rzemieślniczych super-sosów BBQUE.

bbque grill

Wszechstronne zastosowanie

 

Sosy BBQUE to idealna propozycja zarówno do grillowania, marynowania, glazurowania, jak i bezpośredniego spożycia. Używaj tak jak lubisz.

bbque awokado

Przepis z produktami BBQUE

Grillowane awokado

 

czas_przygotowania_ikona 15 min

liczba_osob_ikona 2 osoby

Poziom trudności
Łatwy

Poznaj Sosy Barbecue

Wybierz to, co lubisz!