Develey otwiera kuchnie na świat

Develey otwiera kuchnie na świat

Przez ponad 170 lat istnienia konsekwentnie łączymy rodzinną tradycję z dostępnymi nowoczesnymi technologiami tworząc najwyższej jakości produkty spożywcze. Zbudowaliśmy naszą tradycję dzięki selekcji najlepszych receptur i starannej kompozycji składników, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Historyczne korzenie naszych produktów można odnaleźć w wielu miejscach Europy, wszędzie tam, gdzie lokalna tradycja kulinarna wniosła swój unikalny wkład w rozwój sztuki wytwarzania doskonałych musztard, sosów, ketchupów, dressingów i majonezów.

 

Dzięki temu dziś możemy oferować szeroką gamę produktów najwyższej jakości, które choć różne, nieodmiennie wzbogacają Twoją kuchnię i wnoszą do niej powiew międzynarodowej sztuki kulinarnej. My wybieramy i tworzymy receptury. Ty wybierasz smaki, które otwierają Twoją kuchnię na świat.

 

Dzięki otwartości na innowacje oraz możliwość czerpania z wieloletnich doświadczeń, obecnie jesteśmy wiodącym producentem wszelkich musztard, sosów, ketchupów, dressingów i majonezów w Europie, eksportując do ponad 65 krajów na całym świecie. Nasza oferta to ponad 200 produktów skierowanych na rynek detaliczny oraz gastronomiczny. Od przeszło 40 lat rozwijamy owocną i satysfakcjonującą współpracę z firmą McDonald's dostarczając sosy Big Mac® i inne przyprawy premium. Z dumą Develey jest wyłącznym dystrybutorem top marek synonimów najwyższej powtarzalnej jakości takich jak: TABASCO®, Kikkoman, Mutti, Univer, Del Monte, Rummo, Excelencia i Olivana.