Sosy TABASCO® to produkty o niskiej zawartości sodu.

Warto wiedzieć, że… sosy TABASCO® to produkty o niskiej zawartości sodu.

Sosy TABASCO® to produkty o niskiej zawartości sodu, które dodają smaku potrawom. Pojedyncza butelka zawiera maksymalnie 1.8 g soli na 100g, co oznacza jedynie 30 mg sodu na łyżeczkę sosu. Dlatego sosy TABASCO® to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się bogactwem smaku i ograniczyć spożycie soli.

Sól z przepisu możesz zastąpić taką samą ilością sosu TABASCO®, większość jego ”ostrego” posmaku zanika w gotowaniu, rozpraszając się w składnikach z wysoką zawartością tłuszczu. Smak pozostaje bardziej wyraźny, podkręcony sosem TABASCO®!

Oprócz niskiej zawartości sodu sosy TABASCO® posiadają również niesamowity aromat pochodzący z leżakowania zacieru papryczek tabasco w beczkach dębowych i naturalnej, wolnej fermentacji. Dzięki temu nasze produkty spotykają się z uznaniem i spełniają wszelkie oczekiwania konsumentów zainteresowanych zdrowym odżywianiem i wysokiej jakości produktami.

Sosy TABASCO® mają niską zawartość sodu i bliską zeru ilość kalorii. Nie zawierają cukru, glutenu, GMO. Nasze produkty są odpowiednie dla wegan. Kapsaicyna to związek naturalnie występujący w papryczkach chili, również w papryczkach tabasco, stąd ich intensywny smak. Eksperci branży twierdzą, że regularne spożycie kapsaicyny pozytywnie wpływa na szereg zdrowotnych benefitów.