W Develey wierzymy w równe szanse dla każdego

W Develey wierzymy w równe szanse dla każdego

W Develey wierzymy w równe szanse dla każdego

 

Develey angażuje się w różnorodne akcje z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). W szczególności staramy się angażować w projekty związane w wyrównywaniem szans i walką z wykluczeniem społecznym tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Jesteśmy otwarci na każdego, kto chce z nami współpracować, bo wierzymy w dobrych ludzi. Dlatego jesteśmy dumni ze współpracy ze stowarzyszeniem Otwarte Drzwi, która trwa od 2008 roku.

Od początku nasze partnerstwo ma na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i zawodowemu osób z niepełnosprawnością. W ramach tych działań rozwijamy współpracę z zakresu modelu zatrudnienia wspomaganego i aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością. Dziś w Develey zatrudniamy kilkunastu pracowników, z czego większość pojawiła się u nas dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem.

Pomoc w znalezieniu pracy to nie jedyny projekt, który realizujemy wspólnie z Otwarte Drzwi. Od lat wspólnie działamy na rzecz popularyzacji zatrudniania wspomaganego w ramach akcji Giełda Mocy. Dzięki temu możemy podzielić się z innymi pracodawcami swoją wiedzą oraz doświadczeniem w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych i zachęcamy do przełamywania bariery w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością. Wiosną 2018 roku mieliśmy również udział w organizowanej przez Stowarzyszenie akcji Kucharz Doskonały, czyli Ogólnowarszawskiego Konkursu Umiejętności Kulinarnych dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Nasza firma, oprócz tego, że była jednym z fundatorów nagród XII edycji konkursu, miała przyjemność przeprowadzić warsztaty kulinarne. Gerard Rytter, Brand Chef Develey Polska zorganizował specjalny pokaz z wykorzystaniem produktów Develey, Kikkoman i Tabasco skierowany zarówno dla gości konkursu, jak i samych uczestników.

Mamy nadzieję, że owocna współpraca w ramach działalności stowarzyszenia Otwarte Drzwi będzie rozwijać się w kolejnych latach.