Warto wiedzieć… czym różnią się sosy TABASCO® między sobą.

Warto wiedzieć… czym różnią się sosy TABASCO®  między sobą.

Marka TABASCO® tworzy najlepsze sosy, wyłącznie z najwyższej jakości produktów, tak by Twoje ulubione potrawy smakowały wspaniale, tak jak za pierwszym razem! Rodzina sosów TABASCO® to starannie dobrane produkty wyprodukowane, by Twoje przepisy były pełne smaku i zdrowia.

TABASCO® Green Sauce

Sos powstał 125 lat po pierwszym sosie TABASCO®. Sos TABASCO® Green dostarcza świetny, pikantny smak. Powstaje z łagodniejszych, zielonych papryczek jalapeño, które uzupełnia ocet i sól. Mimo, że jest to najłagodniejszy smak w rodzinie to i tak jest w stanie ożywić wiele różnych dań i receptur. Idealny składnik dań z owoców morza oraz sałatek i drinków.

TABASCO® Chipotle Sauce

TABASCO® Chipotle Sauce powstaje dzięki procesowi wędzenia czerwonych papryczek jalapeño nad ogniem z drzewa pekanowca (zwanego inaczej orzesznikiem). Po uwędzeniu, papryczki dodawane są do zacieru z papryczek tabasco wraz z naturalnymi przyprawami, octem, solą i wodą. Rezultatem jest bogaty, dymny sos o pełnym smaku i umiarkowanej ostrości. Sos sprawdza się świetnie jako marynata do mięs oraz do potraw z grilla.

TABASCO® Pepper Sauce

Jest to oryginalny sos paprykowy stworzony przed Edmunda McIlhenny w roku 1868. Sos jest dodawany do wszystkiego, podbijając smak potraw, bez ich maskowania. Sos TABASCO®  powstaje z 3 naturalnych składników: dojrzewającego w dębowych beczkach zacieru z papryczek tabasco, małej ilości soli oraz wysokiej jakości ocet. Rezultatem jest sos, który dodaje coś więcej niż ostrość. Jego uniwersalność sprawia, że jest idealnym składnikiem sosów gotowych, dodatkiem do zup, mięs, ryb, drinków czy dań z makaronem.

TABASCO® Habanero Sauce

Jest to najostrzejszy sos z rodziny sosów TABASCO®. Jego jamajski styl powstaje z super ostrych papryczek habanero zmieszanych z mango, papają, tamaryndem, bananem, imbirem i czarnym pieprzem. Rezultatem jest świetny balans, który dodaje Karaibskiej nuty do każdego dania. Styl sosu sprawia, że świetnie komponuje się z deserami.