Z troską o zrównoważony rozwój

Z troską o zrównoważony rozwój

Develey traktuje wyzwania społeczne i środowiskowe poważnie i stale pracuje nad wieloma projektami. Według nas bardzo ważne jest odpowiedzialne wykorzystywanie zasobów środowiska, jak również zaangażowanie społeczne i środowisko pracy, w którym praca daje satysfakcję. Jako firma rodzinna staramy się na każdym kroku myśleć w kategoriach przyszłych pokoleń.

 

Odpowiedzialność społeczna Develey to dla nas znacznie coś więcej niż tylko nośne hasło. Nasi pracownicy są naszym najważniejszym kapitałem. Dobre samopoczucie jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ chcemy, aby każdy z nas był zadowolony i zmotywowany każdego dnia przez wiele następnych wspólnych lat.

 

Jako przetwórcy produktów rolnych najwyższej pierwszorzędnej jakości szczególnie dużą uwagę kładziemy na ochronę środowiska. W celu zmniejszenia naszego negatywnego wpływu na środowisko wzięliśmy pod lupę nasze procesy produkcyjne i odkryliśmy, co można potencjalnie poprawić. W tym celu wdrażamy szereg różnych działań. Obecnie naszą uwagę poświęcamy głównie na zmniejszeniu emisji CO2, eliminacji stosowania oleju palmowego oraz braku generowania odpadów. Naszym celem jest „zero”. Dążymy do 100% recyklingu resztek poprodukcyjnych i śmieci.