Gotowe do użycia sosy w poręcznym opakowaniu

Gotowe do użycia sosy w poręcznym opakowaniu

Czy przygotowując swoje potrawy pamiętacie o wysokiej jakości składnikach, które gwarantują pyszny smak i Wasze zadowolenie? Idealny szef w swojej kuchni nie zapomni o sprawdzonych sosach Develey, dzięki którym bez dodatku glutenu, substancji konserwujących i zagęszczających urozmaici swoje potrawy oraz doda im charakteru! Idealnie sprawdzą się gotowe do szybkiego użycia i wygodne w zastosowaniu Sosy: Czosnkowy, Hamburger, Jalapeno, Tatarski czy Hot-Dog. Lekka konsystencja i lekki smak oraz łatwe dozowania aż do ostatniej kropli!

Dla przykładu:

Sos Hamburger może pochwalić się tym, że jest gotowym sosem pomidorowo-jogurtowym z dodatkiem ogórka i krojonej cebuli oraz starannie dobranych ziół i przypraw. Nie ma substancji konserwujących, dlatego należy pamiętać, aby przed użyciem zawsze go wstrząsnąć. Jest bezpieczny dla osób, które z różnych powodów nie tolerują glutenu. Dzięki różnorodności jego składników, doda smaku wielu potrawom a w szczególności każdemu burgerowi.

Sos czosnkowy mówi o sobie w taki sposób: Wyglądam dość apetycznie bez dodatku sztucznych barwników. Nie zawieram też glutenu. Starannie wyselekcjonowane przyprawy, niepowtarzalny zapach i aromat polepszą smak niejednej kanapki, szybkiej przekąski czy dania głównego. Dominujący składnik, z którego mnie wyprodukowano niektórzy postrzegają jako naturalny antybiotyk :)

A który to Twój ulubiony?