Zacznij zmianę od kuchni.

Zacznij zmianę od kuchni.

Od ponad 30 lat Zepter jest na całym świecie synonimem jakości, zdrowego stylu życia i najwyższej jakości produktów, w tym sztandarowych naczyń do zdrowego gotowania, innych urządzeń do kuchni oraz certyfikowanych urządzeń medycznych. A te goszczą w domach już ponad 80 milionów osób, które chcą żyć lepiej i dłużej. Właśnie dlatego zaufali marce Zepter!

Kolejne pokolenia korzystają z produktów Zepter, podzielając nasz entuzjazm i wiarę w Misję Zdrowia i Urody, która w Zepter jest autentyczna i to właśnie w niej tkwi tajemnica sukcesu.

Geneza naszej marki sięga lat 80., gdy jej twórca, Philip Zepter, postanowił stworzyć firmę, której przyświecać będzie idea promowania zdrowego stylu życia – bez kompromisów! Jak to mawiamy, w kwestii zdrowego stylu życia nie uznajemy żadnych kompromisów. Od samego początku Zepter był synonimem jakości i niezawodności, a niezwykle wytrzymałe i innowacyjne naczynia oraz urządzenia Zepter przetrwały dekady. Dziś z powodzeniem służą na całym świecie ponad 80 milionom osób.

Ten niebywały sukces nie byłby możliwy bez zaangażowanych Indywidualnych Doradców Zdrowego Stylu Życia. Dziś ten wykwalifikowany Zespół pasjonatów liczy ponad 100 tys. pracowników na całym świecie, którzy organizują spotkania pokazujące prawdziwe możliwości naczyń i urządzeń Zepter. A te są naprawdę szerokie! Wielofunkcyjność produktów Zepter, ich uniwersalność, piękny design, wygoda i komfort użytkowania sprawiają, że kto raz dobrze pozna tę markę, ten nie będzie chciał używać innych produktów gospodarstwa domowego!

Jakość idącą za produktami Zepter potwierdzają również znane i lubiane postaci show businessu, sportu i kultury, które miały okazję korzystać z tej marki. Sylvester Stallone, Luciano Pavarotti, tenisistka Arantxa Sánchez, tyczkarz Siergiej Bubka czy książęca rodzina w Monako – tych postaci chyba nikomu przedstawiać nie trzeba!

Zepter jest bez wątpienia marką kultową właśnie dlatego, że zachwyca i spełnia najwyższe wymagania zarówno na dworach monarszych, jak i w domach na całym świecie. Służy na co dzień pasjonatom gotowania, jak i tym, którzy cenią nie tylko pyszne i zdrowe, domowe posiłki, lecz także szybki czas ich przygotowania. Oferuje rozwiązania i urządzenia osobom, które w domach chcą oddychać świeżym powietrzem, pić czystą wodę, dbać o profilaktykę zdrowotną. Które chcą wyglądać pięknie i czuć się doskonale każdego dnia.

Dziś wszyscy doskonale wiemy, że na funkcjonowanie organizmu wpływa przede wszystkim właściwie zbilansowana dieta. Jemy zbyt dużo i zbyt często sięgamy po szkodliwe, przetworzone jedzenie. Spożywamy zbyt duże ilości cukru i soli, a w naszej diecie króluje tłuszcz! Zapominamy, że sposób w jaki się odżywiamy, wpływa nie tylko na zdrowie fizyczne, ale także na stan naszego ducha i samopoczucie. Regularność pełnowartościowych posiłków to podstawa.

A jak się za to zabrać? Wystarczy odrobina chęci i systematyczność, aby zdrowa kuchnia stała się częścią naszego życia. Mniejsze porcje i częstsze posiłki, staranne planowanie tego co jemy, używanie soli i cukru w niewielkich ilościach - to tylko początek drogi do zdrowia i dobrego samopoczucia. Dieta bogata w warzywa i owoce dostarczy niezbędnych witamin i wartości odżywczych. Nie namawiamy do rezygnacji z tłuszczu, przestrzegamy jednak przed używaniem go w trakcie obróbki termicznej. Co więcej, zrezygnuj z gotowania w wodzie – wypłukuje ona to, co jest najcenniejsze dla organizmu, składniki i minerały, tak potrzebne do jego prawidłowej pracy. Przygotowywanie posiłków naszą metodą jest zdrowe, bezpieczne i umożliwia czerpanie tego, co najcenniejsze w żywności. Zalecane jest wszystkim – bez względu na wiek, czy stan zdrowia.

Jesteśmy firmą dla wszystkich dbających w życiu o zdrowie, jakość i wygodę! Zacznij zmianę od kuchni.

Jeżeli chcesz poznać tajniki smacznego i zdrowego gotowania pod okiem profesjonalnych doradców kulinarnych zapraszamy na warsztaty kulinarne organizowane we współpracy z firmą Develey. Więcej o warsztatach znajdziesz tutaj.